Ke 30. narozeninám si nadělíme dárek: novou administrativní budovu

10. 3. 2020

Růst firmy nás dovedl k dalšímu rozmachu, tentokrát stavebnímu. Letos v areálu NEVY vyroste nová administrativní budova. Na ploše 800 m² vybudujeme školicí místnost, reprezentativní showroom, jídelnu a zázemí pro zaměstnance.

Budovou zaplníme volný prostor naproti součané expedice. Architekt výstavby – Ing. arch. Zdeněk Beran – se u plánování zaměřil na přirozené začlenění objektu do areálu. Stavba tak naváže na prostor okolo altánu, který následně využijeme jako odpočinkovou zónu pro naše zaměstnance.

Stavba budovy je přirozenou reakcí na naše požadavky, které narůstaly s počtem nových zakázek i zaměstnanců. A cítíme, že nám nedostatek místa a přeplněné kanceláře brání v dalším rozletu.

Nová administrativní budova by měla stát v zimě tohoto roku.

Nová jídelna a zázemí pro zaměstnance

S výměnou dodavatele jídla jsme pocítili nárůst zájmu zaměstnanců o firemní stravování. Takovému apetitu už ale stávající jídelna nestačí. Původní prostory nově využijeme pro rozvoj technických oddělení – marketingu, vývoje a IT. A v nové budově vytvoříme větší jídelní prostor a postaráme se, aby se zaměstnanci dobře a pohodlně najedli.

Nová jídelna pro zaměstnance kapacitně pokryje i další růst firmy.

Zaškolíme i vás

V nové budově plánujeme i moderní a velmi prostornou školicí místnost a přednáškový sál. V původních prostorách náš produktový specialista Jan Gajdoš v minulém roce zaškolil více než 200 lidí. Už dnes víme, že letos zaškolíme přes 260 partnerů a jejich počet neustále roste. S novou školicí místností ještě více pomůžeme partnerům porozumět našim výrobkům a připravíme je tak lépe na prodej a montáž našich výrobků.

Vítejte v novém showroomu

Až se za námi do nové budovy zastavíte, rádi vás provedeme vzorkovnou. Ta nám poslouží při prezentování naší práce zejména potenciálním zahraničním partnerům i při budoucích produktových školeních.

Od výstavby si slibujeme lepší informační i produktový servis pro naše klienty a větší pohodlí pro nás. Přijeďte se v zimě do areálu NEVY podívat, jak výstavba administrativní budovy dopadla. Rádi vám vše ukážeme.

Nový showroom pomůže navazování nových partnerství i při školeních.

Autor

Miloslav Matoušek

Miloslav Matoušek pracuje v NEVĚ jako marketingový manažer od roku 2018. Studoval na ČVUT v Praze a po studiu se začal věnovat marketingu. Pracovní zkušenosti získal ve firmách HANÁK NÁBYTEK a Student Agency. Zaměřuje se na rozvoj značky a nastavuje dlouhodobé marketingové a obchodní cíle NEVY.

Všechny články autora