NEVA pomáhá Krtkovi a onkologicky nemocným dětem

24. 2. 2020

Nadační fond dětské onkologie Krtek pořádá v únoru Dny dětské onkologie. Jejich součástí je i brněnský koncert na podporu malých pacientů, který sponzoruje také NEVA. Budeme rádi, když pomůžete také.

Krtek pomáhá nemocným dětem a jejich rodinám už 20 let. Dny dětské onkologie mají lidem přiblížit problematiku dětských onkologických onemocnění a vzdát hold všem současným i bývalým pacientům.

Na sobotu 29. února připravili organizátoři program pro veřejnost v Hvězdárně a planetáriu Brno. Kromě přednášek se mohou návštěvníci těšit i na vystoupení herců z Městského divadla Brno, baletek Národního divadla Brno nebo zdravotní klauny.

Součástí Dnů dětské onkologie je také koncert pro nadační fond Krtek, který rozezní brněnské Sono Centrum v neděli 1. března. NEVA na něj přispěla částkou 200 tisíc korun. „S nadací Krtek máme osobní zkušenost a víme, že lidé z dětské onkologie udělají všechno pro to, aby se peníze co nejlépe využily pro dětské pacienty. A v Krtkovi jsme našli opravdové srdcaře – od přednosty kliniky až po zaměstnance na zkrácený úvazek. Je to svět plný naděje a pochopení, který pomáhá pacientům najít sílu postavit se situaci a bojovat. Je nám ctí těmto lidem prostřednictvím nadace Krtek pomáhat,“ vysvětluje Ladislav Vrána, jednatel NEVY.

Chcete-li také přispět, v rámci Dnů dětské onkologie si můžete koupit zlatou stužku – výtěžek z jejich prodeje poputuje na Nadační fond dětské onkologie Krtek. Přispět můžete také rovnou na účet Krtka (3503770297/0100) nebo zasláním dárcovské sms.

Přečtěte si o akci víc.


Autor

Kateřina Vránová

Kateřina Vránová posílila marketingové oddělení NEVY v roce 2020. Ke své práci copywriterky využívá zejména znalosti, které získala při studiu českého jazyka na Karlově univerzitě v Praze.

Všechny články autora