Na NEVĚ oceňujeme hlavně kvalitu výrobku, říká náš obchodní partner ze Slovenska

19. 10. 2021

Kvalita výrobku, rychlost dodání a odbornost – to jsou věci, které si na spolupráci s NEVOU nejvíce pochvaluje Peter Fábry, majitel společnosti NEVA SK. Firmy, která s námi úzce spolupracuje, odebírá téměř 1 000 kusů žaluzií a rolet měsíčně a skrze své vlastní montážní partnery má na starosti slovenský a maďarský trh.

Kvalitní výrobek, o který se lze opřít

NEVA SK funguje podobně jako „česká“ NEVA – sama koncovým zákazníkům nic neprodává, ale využívá své sítě montážních partnerů po celém Slovensku a Maďarsku. Rozdíl je pouze v tom, že nemá vlastní výrobu a všechny venkovní žaluzie a látkové rolety včetně komponent a příslušenství odebírá od nás z Česka. Kvalita výrobku je pro její byznys naprosto stěžejní.

„Venkovní stínění od české NEVY je na nejvyšší možné úrovni, za adekvátní cenu a v perfektním čase. Naše spolupráce s montážními partnery se o toto opírá. Výrobní fabrika NEVY je jedna z nejmodernějších v Evropě a můžeme se na ni kdykoliv spolehnout,“ oceňuje Fábry.

Majitel NEVY SK si pochvaluje také dobré vztahy mezi oběma firmami. „Lidé z NEVY jsou příjemní, přátelští a odborně na vysoké úrovni. Kdykoliv pro nás uspořádají školení nebo nám vyhoví v případě nestandardních požadavků, což nám dost pomáhá a posouvá nás vpřed,“ říká.

Dodací lhůta je maximálně tři týdny

I když NEVA SK sama žaluzie a rolety nevyrábí, daří se jí držet krátké dodací lhůty. Dodání z české výroby probíhá obvykle jednou týdně, následný rozvoz na stavby nebo k montážním partnerům je hotový během dvou až tří dnů.

„Bavíme se o kompletních zakázkách venkovních žaluzií nebo látkových rolet. Ale spoustu komponent nebo příslušenství držíme skladem u nás na Slovensku a jsme je schopni dodat klidně ještě ten samý nebo následující den. Pokud tedy náš partner v objednávce na něco zapomene, případně se na stavbě něco nečekaně změní, dokážeme tuto potřebu rychle vykrýt z vlastních skladových zásob,“ ujišťuje Fábry.

Objednávání probíhá kompletně on-line

Montážní partneři ze Slovenska a Maďarska si mohou venkovní žaluzie nebo látkové rolety NEVA jednoduše objednávat přes e‑shop, případně přes e‑mail. „Všichni naši partneři mají přístup do e‑shopu NEVA SK, pokud si celou objednávku naklikají, my ji jen zkontrolujeme a obratem posíláme do Česka do výroby,“ upřesňuje Fábry.Jestliže montážní partner nemá na e‑shop čas, případně potřebuje s objednávkou poradit, stačí, když pošle e‑mail. V takovém případě jej odpovědná osoba z NEVY SK kontaktuje a objednávku s ním projde a ručně vyplní.

Montážní partneři mohou do NEVY SK kdykoliv přijít na konzultaci.

Spolupráce, která neustále roste

NEVA SK od nás aktuálně odebírá téměř 1 000 žaluzií nebo látkových rolet měsíčně a naše spolupráce neustále roste. Kromě stínění svým slovenským partnerům dodáváme také veškeré know-how – pořádáme pravidelná školení o produktových novinkách i možnostech montáže a minimálně jednou měsíčně se společně potkáváme na poradách.

Jestliže chcete být také naším partnerem a prodávat venkovní stínění NEVA, kontaktujte nás a můžeme se domluvit na spolupráci.


Autor

Miloslav Matoušek

Miloslav Matoušek pracuje v NEVĚ jako marketingový manažer od roku 2018. Studoval na ČVUT v Praze a po studiu se začal věnovat marketingu. Pracovní zkušenosti získal ve firmách HANÁK NÁBYTEK a Student Agency. Zaměřuje se na rozvoj značky a nastavuje dlouhodobé marketingové a obchodní cíle NEVY.

Všechny články autora