Na NEVĚ oceňujeme hlavně kvalitu výrobku, říká náš obchodní partner ze Slovenska

19.10.2021

Kvalita výrobku, rychlost dodání a odbornost – to jsou věci, které si na spolupráci s NEVOU nejvíce pochvaluje Peter Fábry, majitel společnosti NEVA SK. Firmy, která s námi úzce spolupracuje, odebírá téměř 1 000 kusů žaluzií a rolet měsíčně a skrze své vlastní montážní partnery má na starosti slovenský a maďarský trh.

Kvalitní výrobek, o který se lze opřít

NEVA SK funguje podobně jako „česká“ NEVA – sama koncovým zákazníkům nic neprodává, ale využívá své sítě montážních partnerů po celém Slovensku a Maďarsku. Rozdíl je pouze v tom, že nemá vlastní výrobu a všechny venkovní žaluzie a látkové rolety včetně komponent a příslušenství odebírá od nás z Česka. Kvalita výrobku je pro její byznys naprosto stěžejní.

„Venkovní stínění od české NEVY je na nejvyšší možné úrovni, za adekvátní cenu a v perfektním čase. Naše spolupráce s montážními partnery se o toto opírá. Výrobní fabrika NEVY je jedna z nejmodernějších v Evropě a můžeme se na ni kdykoliv spolehnout,“ oceňuje Fábry.

Majitel NEVY SK si pochvaluje také dobré vztahy mezi oběma firmami. „Lidé z NEVY jsou příjemní, přátelští a odborně na vysoké úrovni. Kdykoliv pro nás uspořádají školení nebo nám vyhoví v případě nestandardních požadavků, což nám dost pomáhá a posouvá nás vpřed,“ říká.

Dodací lhůta je maximálně tři týdny

I když NEVA SK sama žaluzie a rolety nevyrábí, daří se jí držet krátké dodací lhůty. Dodání z české výroby probíhá obvykle jednou týdně, následný rozvoz na stavby nebo k montážním partnerům je hotový během dvou až tří dnů.

„Bavíme se o kompletních zakázkách venkovních žaluzií nebo látkových rolet. Ale spoustu komponent nebo příslušenství držíme skladem u nás na Slovensku a jsme je schopni dodat klidně ještě ten samý nebo následující den. Pokud tedy náš partner v objednávce na něco zapomene, případně se na stavbě něco nečekaně změní, dokážeme tuto potřebu rychle vykrýt z vlastních skladových zásob,“ ujišťuje Fábry.

Objednávání probíhá kompletně on-line

Montážní partneři ze Slovenska a Maďarska si mohou venkovní žaluzie nebo látkové rolety NEVA jednoduše objednávat přes e-shop, případně přes e-mail. „Všichni naši partneři mají přístup do e-shopu NEVA SK, pokud si celou objednávku naklikají, my ji jen zkontrolujeme a obratem posíláme do Česka do výroby,“ upřesňuje Fábry.Jestliže montážní partner nemá na e-shop čas, případně potřebuje s objednávkou poradit, stačí, když pošle e-mail. V takovém případě jej odpovědná osoba z NEVY SK kontaktuje a objednávku s ním projde a ručně vyplní.

Montážní partneři mohou do NEVY SK kdykoliv přijít na konzultaci.

Spolupráce, která neustále roste

NEVA SK od nás aktuálně odebírá téměř 1 000 žaluzií nebo látkových rolet měsíčně a naše spolupráce neustále roste. Kromě stínění svým slovenským partnerům dodáváme také veškeré know-how – pořádáme pravidelná školení o produktových novinkách i možnostech montáže a minimálně jednou měsíčně se společně potkáváme na poradách.

Jestliže chcete být také naším partnerem a prodávat venkovní stínění NEVA, kontaktujte nás a můžeme se domluvit na spolupráci.


Autor

Miloslav Matoušek

Miloslav Matoušek pracuje v NEVĚ jako marketingový manažer od roku 2018. Studoval na ČVUT v Praze a po studiu se začal věnovat marketingu. Pracovní zkušenosti získal ve firmách HANÁK NÁBYTEK a Student Agency. Zaměřuje se na rozvoj značky a nastavuje dlouhodobé marketingové a obchodní cíle NEVY.

Zobrazit všechny články autora

Přihlaste se k newsletteru