8 z 10 montážních firem nám doporučilo, ať bereme žaluzie od NEVY. Dnes už víme proč, říká náš klient OneHouse

1. 9. 2023

Stavební firma OneHouse v Ostravě vyrábí modulární dřevostavby a rozváží je po celé České republice. Jeden z majitelů firmy Pavel Malatinský říká, že jejich filozofií je spojit zdánlivě nemožné – prvotřídní kvalitu domů a dostupnou cenu. S tímto úkolem firmě pomáhají naše venkovní žaluzie NEVA.

8 z 10 montážníků NEVU doporučilo

V OneHouse měli od začátku jasno, že do svých domů chtějí instalovat venkovní žaluzie – sedělo to do jejich konceptu z pohledu designu i funkčnosti. Jen ještě nevěděli, kterého výrobce či dodavatele si vybrat.

„Obvolal jsem všechny svoje známé z montážních firem tady v Moravskoslezském kraji a ptal se na doporučení. 8 z 10 kontaktů mi řeklo, že jestli chci fakt kvalitu, mám zvolit NEVU. Je sice o pár procent dražší než konkurence, ale za tu kvalitu to prý stojí,“ vzpomíná Dominik Folwarczny, další ze spolumajitelů OneHouse.

Kvalita produktu je přitom pro OneHouse klíčová, protože nemůže trávit moc času ježděním po reklamacích a závadách. Žaluzie jsou pro lidi z firmy jen malým výsekem jejich činnosti a potřebují, aby spolehlivě fungovaly a bylo s nimi co nejméně starostí.

Zleva Dominik Folwarczny a Petr Fojtík, spolumajitelé OneHouse, ve výrobní hale firmy.

Bezproblémová domluva i zaškolení

Kromě dodávání žaluzií potřebovali v OneHouse zaškolit do montáže a servisu. „Chceme být maximálně samostatní a naše domy si vyrábět svépomocí od A do Z. Proto jsme od NEVY požadovali i sérii školení, aby z nás prakticky udělali montážní partnery a mohli jsme si vše dělat sami,“ říká Malatinský.

„Dnes už jsme technologicky na takové úrovni, že si montáž, nastavení i servisní práce děláme úplně sami. Do NEVY voláme jen v případě specifických komplikací, když se například na stavbě něco kousne nebo žaluzie potřebují tvrdý reset. I z tohoto pohledu NEVA funguje skvěle, telefon nám vždy někdo zvedne a poradí,“ doplňuje Folwarczny.

Video rozhovor s majiteli firmy OneHouse.

Spolehlivost, jaká se dnes už nevídá

Ačkoliv je OneHouse menší stavební firma a ve své dílně má vždy rozestavěno jen několik domů, majitelé oceňují, že jim žaluzie vždy přijdou včas a mohou s nimi ve výrobním procesu napevno počítat.

„Žaluzie z NEVY jsou u nás vždy za dva týdny od objednání, takže když to vychází na pátek, můžeme se spolehnout, že tu v pátek budou. Díky tomu si výrobu naplánujeme tak, že žaluzie v ten samý den rovnou i nainstalujeme a nic se tu zbytečně nepovaluje. Taková spolehlivost je dnes u dodavatelů hodně vzácná,“ pochvaluje si Folwarczny.

První pozitivní ohlasy na venkovní žaluzie dostává OneHouse už i od samotných zákazníků. „Píšou a volají nám klienti, že jsou z našich domů nadšení. Všechno prý skvěle funguje – fotovoltaika, rekuperace a zmiňují právě i venkovní žaluzie. Pochvalují si pohodlné ovládání a příjemné klima v domě, zpětná vazba je opravdu výborná,“ zakončuje Malatinský.


Autor

Miloslav Matoušek

Miloslav Matoušek pracuje v NEVĚ jako marketingový manažer od roku 2018. Studoval na ČVUT v Praze a po studiu se začal věnovat marketingu. Pracovní zkušenosti získal ve firmách HANÁK NÁBYTEK a Student Agency. Zaměřuje se na rozvoj značky a nastavuje dlouhodobé marketingové a obchodní cíle NEVY.

Všechny články autora