NEVA se stala diamantem českého byznysu

19. 3. 2020

Ocenění naší práce nás vždy potěší. Tak jako třetí místo v soutěži Diamanty českého byznysu, které jsme letos obsadili. Cenu určenou pro nejúspěšnější firmy Česka převzal jeden z našich majitelů, Jiří Nesvadbík.

Diamanty českého byznysu jsou projektem společnosti COT media. Pořadatelé v soutěži hodnotí podnikatele z celé České republiky dle jejich ekonomických výstupů a z každého kraje vyhlašují 10 nejúspěšnějších firem.

V kategorii Olomoucký kraj získala NEVA 3. místo. Na první příčce se umístily Arcibiskupské lesy a statky Olomouc a druhé místo patřilo dodavateli obrubníků či dlažebních kostek Pe Granit.

Slavnostní předávání cen se uskutečnilo 25. února v Olomouci, cenu převzal náš majitel Jiří Nesvadbík s dcerou. „Ocenění si velmi vážíme hlavně proto, že vychází z reálných účetních výsledků všech firem v kraji. Třetí místo je pro nás ukazatelem, že svou práci děláme dobře. Zároveň nás motivuje ještě k lepším výsledkům v nadcházejících letech,” uvedl Nesvadbík.

Společnost COT media uděluje ceny Diamanty českého byznysu na základě žebříčku, který vždy ke konci roku sestavují analytičtí experti ze společnosti Bisnode. Ti se dívají na ekonomické ukazatele za poslední tři roky – v potaz berou například nárůst tržeb firmy, nárůst aktiv nebo poměr hospodářského výsledku po zdanění k vlastnímu kapitálu.


Autor

Miloslav Matoušek

Miloslav Matoušek pracuje v NEVĚ jako marketingový manažer od roku 2018. Studoval na ČVUT v Praze a po studiu se začal věnovat marketingu. Pracovní zkušenosti získal ve firmách HANÁK NÁBYTEK a Student Agency. Zaměřuje se na rozvoj značky a nastavuje dlouhodobé marketingové a obchodní cíle NEVY.

Všechny články autora