Mám montážní firmu

Společně vymyslíme, jak váš byznys posunout dál

Žaluzie NEVA zajišťují příjemné klima i design tisíců budov po celém světě. Vždy pomáháme montážníkům, aby měli s instalací žaluzií co nejméně práce.

Pravidelná školení

Zdarma proškolíme montéry v servisu i montáži žaluzií. A navíc u nás máte telefonickou podporu, kdykoliv potřebujete.

Snadná montáž

Ve výrobě žaluzie přesně seřídíme, takže je po vybalení na stavbě můžete hned namontovat. U každé žaluzie tak ušetříte až 10 minut práce seřizováním.

Kvalitní podklady

Dáme vám k dispozici katalogy, manuály i montážní návody, které vám pomohou s instalací žaluzií krok za krokem.

Čeho si na nás montážní partneři nejvíc cení

O naše partnery se staráme stejně svědomitě jako o naše žaluzie. Neslíbíme nic, co nemůžeme splnit, a váš obchodník je k dispozici vždy, kdy je to jen trochu možné.

Dodání do 2 týdnů

Všechny standardní žaluzie pro vás vyrobíme a dodáme do 10 pracovních dní od zadání objednávky. Na vaše poptávky odpovíme nejpozději do druhého dne.

Top produkt

Už 30 let jsme předním českým výrobcem stínicí techniky. Máme vlastní práškovou lakovnu, nadšené lidi a stroje, které obdivují výrobci z celé Evropy.

Dostanete záruku navíc

Ke standardní 2leté záruce na žaluzie přidáváme další 2 roky navíc. Také dáváme 5letou záruku na všechny motory.

Snadná montáž

Už během výroby žaluzie seřídíme, aby je montéři na stavbě hned po vybalení mohli ukotvit. Ušetříte tak několik minut práce na každé žaluzii, které byste jinak věnovali seřizování.

Žaluzie na míru

Pokud máte klienta, který potřebuje atypické řešení, neotočíme se k němu zády. Máme vlastní konstrukční oddělení, které si poradí i se zdánlivě nemožným zadáním.

Mám zájem o spolupráci

NEVA App

Při montáži vám usnadní práci aplikace NEVA App

Abychom vám usnadnili vše od nákupu až po montáž žaluzií, vytvořili jsme praktickou mobilní aplikaci. Když do ní zadáte typ žaluzie, šířku, výšku nebo světlou výšku okna, pak vypočítáte výšku paketu žaluzie nebo počet držáků, zjistíte, jak správně umístit ložiska a na pár kliknutí se dostanete k dokumentům souvisejícím s motory, elektronikou nebo montáží žaluzií.

Více o aplikaci

Servis

Technická podpora kdykoli potřebujete

Ten pocit, že se ohledně žaluzií máte vždy na koho obrátit, je k nezaplacení. Od prvního dne spolupráce komunikujete s jediným obchodníkem, který vás dokonale zná a přesně ví, co potřebujete.

Kontaktujte nás

Partneři o nás

S NEVOU spolupracujeme několik let. Se zákaznickým servisem jsme maximálně spokojení – obchodníci jsou zkušení a vždy nám poskytnou podrobné informace. NEVA pro nás znamená především kvalitu a spolehlivost.

NEVU vnímám spíš jako rodinu než jen obchodního partnera. Mám rád, když s obchodním oddělením společně pracujeme na zajímavé zakázce. NEVA je pro mě silný partner, který nám pomáhá na cestě k úspěchu.

Na spolupráci s NEVOU si nejvíc vážím osobního přístupu. Vždy mám jistotu, že se ke mně neotočí zády, a ještě jsme při řešení zastínění oken nenarazili na problém, který by se nedal vyřešit. Dobrý partner vás podpoří, když se vše daří, ale skvělý partner vás podrží i tehdy, když se nedaří. A to je NEVA.

Chci se stát partnerem

Dejte vědět, posedíme u kávy a řekneme si, jak bychom si mohli být užiteční.