Jsem architekt

Společně vymyslíme, jak váš byznys posunout dál

Žaluzie NEVA zajišťují příjemné klima i design tisíců budov po celém světě. Za každých okolností chceme vyhovět požadavkům architektů a designérů.

Atypická řešení

Máme vývojový tým, který vymyslí řešení i pro atypické stavby (třeba nakloněná či rohová okna) nebo speciální způsoby uchycení žaluzií na nezvyklé fasády.

Design na míru

Lamely vám seženeme v jakémkoli odstínu ze vzorníku RAL tak, aby dokonale na stavbu seděly.

Vlastní lakovna

V naší práškové lakovně nalakujeme komponenty žaluzií v barvě, jakou si vyberete, takže můžete design stavby vyladit do posledního detailu.

Čeho si na nás architekti nejvíc cení

O naše partnery se staráme stejně svědomitě jako o naše žaluzie. Neslíbíme nic, co nemůžeme splnit, a váš obchodník je k dispozici vždy, kdy je to jen trochu možné.

Dodání do 2 týdnů

Všechny standardní žaluzie pro vás vyrobíme a dodáme do 10 pracovních dní od zadání objednávky. Na vaše poptávky odpovíme nejpozději do druhého dne.

Top produkt

Už 30 let jsme předním českým výrobcem stínicí techniky. Máme vlastní práškovou lakovnu, nadšené lidi a stroje, které obdivují výrobci z celé Evropy.

Dostanete záruku navíc

Ke standardní 2leté záruce na žaluzie přidáváme další 2 roky navíc. Také dáváme 5letou záruku na všechny motory.

Atypické řešení

Pokud máte klienta, který potřebuje atypické řešení, neotočíme se k němu zády. Máme vlastní konstrukční oddělení, které vymyslí řešení podle vašich potřeb, například atypický způsob uchycení na stavbu.

Design na míru

Komponenty žaluzií lakujeme ve vlastní práškové lakovně, aby barva vydržela roky. Pokud si váš klient nevybere z našeho vzorníku barev, zajistíme pro něj lamely v jakémkoli odstínu ze vzorníků RAL nebo IGP.

Mám zájem o spolupráci

BIM

Konfigurátor venkovních žaluzií

V konfigurátoru jednoduše upravíte nebo vytvoříte vizualizace našich výrobků podle vašich potřeb nebo preferencí zákazníka. Díky pokročilé technologii a integraci s BIM systémem je konfigurátor plně kompatibilní s programy ArchiCAD a Revit, takže žaluzie můžete nachystat rovnou do návrhu budovy.

Konfigurátor

Realizace

Každý rok zastíníme více než 500 budov po celém světě

Žaluzie NEVA dnes najdete na oknech v 42 zemích světa. Stíní soukromé domy, ale i stovky kancelářských budov, apartmánových domů nebo obchodních center, které získávají jednu architektonickou cenu za druhou.

Zobrazte realizace

Servis

Technická podpora kdykoli potřebujete

Ten pocit, že se ohledně žaluzií máte vždy na koho obrátit, je k nezaplacení. Od prvního dne spolupráce komunikujete s jediným obchodníkem, který vás dokonale zná a přesně ví, co potřebujete.

Kontaktujte nás

Partneři o nás

S NEVOU spolupracujeme několik let. Se zákaznickým servisem jsme maximálně spokojení – obchodníci jsou zkušení a vždy nám poskytnou podrobné informace. NEVA pro nás znamená především kvalitu a spolehlivost.

Na spolupráci s NEVOU si nejvíc vážím osobního přístupu. Vždy mám jistotu, že se ke mně neotočí zády, a ještě jsme při řešení zastínění oken nenarazili na problém, který by se nedal vyřešit. Dobrý partner vás podpoří, když se vše daří, ale skvělý partner vás podrží i tehdy, když se nedaří. A to je NEVA.

NEVU vnímám spíš jako rodinu než jen obchodního partnera. Mám rád, když s obchodním oddělením společně pracujeme na zajímavé zakázce. NEVA je pro mě silný partner, který nám pomáhá na cestě k úspěchu.

Chci se stát partnerem

Dejte vědět, posedíme u kávy a řekneme si, jak bychom si mohli být užiteční.