Výhody žaluzií NEVA

Venkovní žaluzie vyrábíme z odolné švýcarské lameloviny a prověřených motorů z Francie či Německa, dodáváme je do 10 pracovních dní od objednávky a nabízíme k nim nadstandardní servis i záruku.

TOP kvalita každé součástky

Lamelovinu a textilní pásky bereme ze Švýcarska, motory z Francie nebo Německa. Dáváme si záležet, aby každá komponenta v žaluziích NEVA patřila k těm nejlepším na trhu.

Záruka 2+2 roky

Na žaluzie nabízíme záruku 2+2 roky, na motory 5 let. I po vypršení záruky ale pomůžeme s opravou nebo vyrobíme potřebnou součástku, i když už ji nemáme v nabídce.

Dodací lhůta 10 dní

99,83 % objednávek vyrobíme a dodáme svým partnerům do 10 pracovních dní – a to i v sezóně. Pokud se něco výjimečně zpozdí, ihned vás o tom informujeme.

Stínicí techniku pro venkovní prostory nabízíme prostřednictvím našich montážních partnerů i zákazníkům ze Zlína a okolí. Můžete si vybrat venkovní (předokenní) žaluzie nebo screenové rolety.

Venkovní žaluzie vyrábíme z kvalitní švýcarské lameloviny a kombinujeme je s motory z Francie a Německa. Screenové rolety sestavujeme z prvotřídních látek z Belgie a Francie.

Naše předokenní žaluzie a rolety se hodí na zastínění všech domů, bytů, teras, pergol nebo zimních zahrad ve Zlíně a okolí. Jsou odolné vůči dešti, slunci, větru i mrazu. Uvnitř zastíněného prostoru vytváří příjemné klima i v tropických vedrech.

Předokenní žaluzie poskytují perfektní kontrolu nad množstvím světla, které si pustíte do interiéru. Designové screenové rolety jsou vhodné pro náročné investory a architekty, kteří pro své projekty ve Zlíně a okolí hledají opravdový luxus.

Máte-li zájem o naši stínicí techniku ve Zlíně, ozvěte se našim partnerům-prodejcům. My jakožto výrobci žaluzie a screeny napřímo neprodáváme.Všichni naši prodejci ve Zlíně jsou proškolení a pravidelně k nám dojíždí na školení a semináře o nových produktech a technologiích. Můžete se na ně 100% spolehnout.Prodejci s vámi vyberou ideální stínění pro vaši stavbu.

Přihlédnou k vašim představám i realistickým možnostem stavby. Poté vše na stavbě zaměří a zajistí dopravu, montáž, případné reklamace i záruční a pozáruční servis včetně opravy žaluzií.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, kdykoliv se prodejcům ozvěte.