Výhody žaluzií NEVA

Venkovní žaluzie vyrábíme z odolné švýcarské lameloviny a prověřených motorů z Francie či Německa, dodáváme je do 10 pracovních dní od objednávky a nabízíme k nim nadstandardní servis i záruku.

TOP kvalita každé součástky

Lamelovinu a textilní pásky bereme ze Švýcarska, motory z Francie nebo Německa. Dáváme si záležet, aby každá komponenta v žaluziích NEVA patřila k těm nejlepším na trhu.

Záruka 2+2 roky

Na žaluzie nabízíme záruku 2+2 roky, na motory 5 let. I po vypršení záruky ale pomůžeme s opravou nebo vyrobíme potřebnou součástku, i když už ji nemáme v nabídce.

Dodací lhůta 10 dní

99,83 % objednávek vyrobíme a dodáme svým partnerům do 10 pracovních dní – a to i v sezóně. Pokud se něco výjimečně zpozdí, ihned vás o tom informujeme.

Stínicí techniku pro venkovní prostory nabízíme prostřednictvím našich montážních partnerů i zákazníkům v Brně. Vybrat si můžete venkovní (předokenní) žaluzie, screenové rolety nebo rolovací sítě proti hmyzu.

Venkovní žaluzie vyrábíme ze švýcarské lameloviny a se spolehlivými motory z Francie či Německa, venkovní rolety z prvotřídních látek z Belgie a Francie.

Naše předokenní žaluzie a rolety se hodí pro zastínění kteréhokoliv domu, bytu, terasy, pergoly nebo zimní zahrady v Brně. Jsou odolné vůči slunci, větru, dešti i mrazu a uvnitř stíněného prostoru vytváří velmi příjemné klima i v největších vedrech.

Předokenní žaluzie nabízí dokonalou kontrolu nad množstvím světla, které vám proudí do interiéru. Designové screenové rolety nejvíce ocení nároční investoři a architekti, kteří pro své projekty v Brně hledají opravdový luxus.

Pokud máte zájem o naši stínicí techniku v Brně, kontaktujte naše prodejce – obchodní partnery. My jakožto výrobci venkovního stínění žaluzie a screeny napřímo neprodáváme.Všichni naši prodejci v Brně jsou proškolení a chodí k nám pravidelně na školení a semináře o nových produktech a technologiích.

Můžete se na ně proto 100% spolehnout.Prodejci vám pomůžou vybrat ideální řešení stínění, přičemž přihlédnou k vašim představám i realistickým možnostem stavby. Následně vše na stavbě zaměří a zajistí dopravu, montáž, případné reklamace, opravy žaluzií i záruční a pozáruční servis.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, kdykoliv se prodejcům ozvěte.