ZIP screen vyrobený z blackoutové látky slouží k úplnému zatemnění místnosti před slunečními paprsky. Proto se hodí zejména k zastínění ložnic, dětských pokojů nebo přednáškových sálů.

Látku zatemňovacích rolet nabízíme standardně v pěti barvách s tím, že další nestandardní barvy pro vás můžeme objednat. K roletám vždy dostanete prodlouženou čtyřletou záruku. 100% zatemňující látku Sergé Xinic odebíráme od belgického výrobce Helioscreen.

Stejně jako všechny ostatní screenové rolety, i blackoutové dodáváme s motory francouzské značky Somfy.

Vlastnosti rolety

Nepropouští žádné světlo

Blackoutová látka je vyrobená ze skelného vlákna, potažená PVC a zevnitř natřena ztmavujícím nátěrem – světelná propustnost látky je tak 0 %.

Díky předokenním vodícím profilům do místnosti neproniká světlo ani po stranách rolety.

Tepelně izoluje

Tím, že sluneční paprsky dopadají na venkovní roletu, nedostává se do místnosti světlo ani teplo. Uvnitř je tak příjemně i v parných letních dnech.

Napojíte ji na Smart Home

S pomocí chytrého motoru Somfy blackoutovou screenovou roletu kdykoliv napojíte na systém Smart Home. Pak ji ovládáte pomocí dálkového ovladače, mobilní aplikace nebo hlasových asistentů (například Siri nebo Alexa).

Další výhody blackoutových rolet

Naprostá tma i ve dne

Přes látku se nedostane žádné světlo, a to ani ve dne. Proto se blackoutové rolety hodí zejména do ložnic nebo poslucháren.

Široká škála barevných variant

Můžete si vybrat jednu z pěti barev ze standardu, nebo si objednejte prakticky jakýkoliv odstín na míru.

Vysoká odolnost

Díky pevnému ukotvení ve vodícím profilu je roleta tichá a odolná proti větru. Navíc tlumí hluk zvenčí, což oceníte hlavně v ložnicích.

Zjistěte více

Najít nejbližšího prodejce