Vedoucí skladu

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme ŽALUZIE NEVA s.r.o., ryze česká společnost z Kralic na Hané, která vyrábí světové venkovní stínění. Ty se nám daří vyvážet do 40 zemí po celém světě, v našem oboru patříme mezi evropskou špičku.

Z malé rodinné firmy jsme během posledních let poměrně rychle vyrostli, k dnešku máme 160 zaměstnanců. Nabízíme příležitost samostatnému, komunikativnímu a zkušenému vedoucímu skladu (nebo samozřejmě vedoucí), který bude aktivní při organizaci práce, zvládne zlepšit nastavené postupy a procesy a dokáže vést a motivovat členy týmu.

Co Vás čeká:

  • vedení týmu lidí, motivace zaměstnanců a jejich rozvoj, organizace práce a směn
  • odpovědnost za organizaci, řízení a kontrolní činnost (například dodržování procesů nebo pracovních postupů) v celém skladu
  • zajištění bezproblémové expedice podle požadavků dopravy nebo příjem zboží, práce se čtečkou v rámci WMS systému napojeného na Helios
  • aktivní vedení systému zlepšování, revize a nastavování nových procesů
  • reporting vedení společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici, zejména s vedením týmu lidí je opravdu nutností
  • práce na počítači (Word, Excel, MS Teams), znalost Heliosu výhodou
  • aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost a komunikační schopnosti
  • oprávnění k řízení manipulační techniky, řidičský průkaz skupiny B
  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Co nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti orientované na export
  • motivující finanční ohodnocení
  • klimatizované pracovní prostředí
  • až 5 dnů volna ročně navíc
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 13. plat
  • příspěvek na zdraví, sport a kulturu
  • pravidelné firemní akce

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám ozvat pomocí tlačítka „Mám zájem o pozici“ nebo emailem  na personální oddělení: kariera@neva.eu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis.

Kontakt:
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Háj 370
798 12 Kralice na Hané

Anna Navrátilová
personalistka
+420 588 003 565

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o., IČO: 26301270, Háj 370, Kralice na Hané, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Jak to u nás vypadá