Vedoucí interní logistiky a skladování

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme ŽALUZIE NEVA s.r.o., ryze česká společnost z Kralic na Hané, která vyrábí světové žaluzie. Ty se nám daří vyvážet do 40 zemí po celém světě, v našem oboru patříme mezi evropskou špičku. Nabízíme jen vysoce kvalitní výrobky a je pro nás typický individuální přístup k zákazníkům, týmová spolupráce a otevřená komunikace. Neustále se rozvíjíme a rosteme, proto do našeho týmu hledáme posilu na pozici vedoucí interní logistiky a skladování.

Co Vás čeká:

Hledáme samostatného, komunikativního a zkušeného vedoucího skladu nebo zkušeného logistika, který zvládne zlepšit nastavené postupy a procesy a dokáže vést a motivovat členy týmu. Hlavní náplní vaší práce bude řízení a organizace skladu a skladového hospodářství v návaznosti na výrobní a logistické procesy ve firmě. Na starost budete mít také optimalizaci toku materiálu a kapacit skladů nebo vyhodnocování a posuzování efektivnosti procesů ve skladovém hospodářství. Dále vás čeká:

  • práce s kanban systémem
  • stanovení harmonogramu nasazení a využití manipulačních prostředků
  • tvorba, vedení a evidence příslušné dokumentace v rámci řízení logistických, skladových a distribučních procesů
  • řízení dalších projektů v oblasti interní logistiky
  • vedení a motivace týmu, zvyšování kvalifikace podřízených
  • sledování a posuzování vývojových trendů v interní logistice

Co od Vás očekáváme:

Vlastní by vám měla být komunikativnost a důslednost. Povedete svůj tým a budete zodpovědní za přenos firemní strategie, cílů a úkolů, určení metod a pracovních postupů a plnění přidělených úkolů. Měli byste být samostatní a schopní pravidelně prezentovat výsledky své práce vedení společnosti a kolegům. Aby se vám u nás dobře pracovalo, měli byste mít:

  • SŠ/VŠ
  • zkušenost na obdobné pozici (zejména s vedením týmu lidí je opravdu nutností)
  • znalost nástrojů štíhlé výroby a aktivní přístup v jejich zavádění
  • alespoň 5 let zkušeností z výrobního prostředí
  • práce na počítači (Word, Excel, MS Teams)
  • aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, komunikační dovednosti a týmový přístup
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost AJ nebo NJ jazyka výhodou, ale ne podmínkou
  • uvítáme zkušenost se zaváděním nového ERP systému

Co nabízíme:

Protože oceňujeme inovativní a samostatnou práci, nabízíme minimum překážek, volný prostor při práci a podporu při hledání nových cest, které vám i firmě pomohou v dalším růstu. Najdete u nás také:

  • zázemí silné a stabilní společnosti orientované na export
  • motivující finanční ohodnocení a moderní pracovní vybavení dle vašich preferencí a potřeby
  • až 5 dnů volna ročně navíc
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • roční bonus (13. plat)
  • příspěvek na zdraví, sport a kulturu
  • pravidelné firemní akce

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám ozvat pomocí tlačítka „Mám zájem o pozici“ nebo emailem  na personální oddělení: kariera@neva.eu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis.

Kontakt:
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Háj 370
798 12 Kralice na Hané

Petra Rozsypalová
HR Manager
petra.rozsypalova@neva.eu
+420 605 581 897

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o., IČO: 26301270, Háj 370, Kralice na Hané, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Jak to u nás vypadá