Technolog práškové lakovny

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme NEVA, český výrobce venkovního stínění s 30letou tradicí. Specializujeme se na venkovní žaluzie a látkové rolety, které kromě Česka dodáváme také například do Norska, Japonska, Izraele, Austrálie a dalších 39 zemí světa.

Našim zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí, a to jak ve výrobě, tak v kancelářích. I když je nás ve firmě už přes 150, tak se stále snažíme udržovat atmosféru rodinné firmy.

Abychom měli kvalitu lakování našich produktů pod kontrolou, postavili jsme si v roce 2016 vlastní lakovnu. Právě posilujeme náš tým a hledáme technologa práškové lakovny.

Co Vás čeká:

Jako technolog máte na starost, že v práškové lakovně vše funguje tak, jak má. Budete střídat práci v kanceláři i ve výrobě a věnovat se především technologii lakovny, výrobním procesům nebo komunikaci s dodavateli. Mezi vaše hlavní povinnosti bude patřit:

  • zajištění provozu práškové lakovací linky s chemickou předúpravou
  • rozbory chemické předúpravy a dávkování provozní chemie
  • optimalizace parametrů lakování a lakovacího procesu
  • stanovení výrobních postupů, pracovních instrukcí a parametrů
  • provádění rozboru příčin vad a konání nápravných opatření
  • jednání s dodavateli
  • zástup za logistika lakovny

Co od Vás očekáváme:

Abyste zajistili hladký chod lakovny, měli byste být komunikativní a pečliví. Protože mezi vaše povinnosti bude patřit také komunikace s dodavateli, jsou pro vás dovednosti na počítači nezbytné. Měli byste mít:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • pracovitost, spolehlivost, cílevědomost, schopnost dotahovat úkoly do konce
  • znalost práce na počítači (Office)
  • znalost IS Helios výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost práce v týmu a komunikativnost
  • ochota učit se nové věci
  • zkušenosti v oblasti práškové lakovny s chemickou předúpravou velkou výhodou

Co vám na oplátku slibujeme my?

Uvědomujeme si, že úspěch naší firmy je přímo závislý na našich zaměstnancích. Proto v NEVĚ budujeme moderní pracovní prostředí s rodinnou a přátelskou atmosférou.

  • zázemí silné a stabilní společnosti orientované na export
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 13. plat
  • až 5 dnů placeného volna ročně navíc
  • dotované stravování, káva na pracovišti zdarma
  • podpora vzdělávání, benefitní karta Edenred, pravidelné firemní akce a mnoho dalšího

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám ozvat pomocí tlačítka „Mám zájem o pozici“ nebo emailem  na personální oddělení: kariera@neva.eu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis.

Kontakt:
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Háj 370
798 12 Kralice na Hané

Anna Navrátilová
personalistka
+420 588 003 565

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o., IČO: 26301270, Háj 370, Kralice na Hané, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Jak to u nás vypadá