Pracovník obchodního oddělení

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme NEVA, ryze česká společnost z Kralic na Hané, která vyrábí světové žaluzie. Ty se nám daří vyvážet do 40 zemí po celém světě, v našem oboru patříme mezi evropskou špičku.

Co Vás čeká:

Na našem servisu a přístupu k našim obchodním partnerům si velmi zakládáme. Proto Vás na začátku nenecháme na holičkách, ale pořádně Vás zaškolíme. Strávíte nějaký čas ve výrobě, kde se seznámíte se všemi produkty, které se u nás vyrábí. V kanceláři pak budete mít k vždy k dispozici zkušenějšího kolegu, který vám rád poradí.

  • péče o stávající zákazníky z České republiky a Slovenska
  • odpovědnost za zpracovávání nabídek a objednávek
  • poskytování poradenství partnerům
  • komunikace s kolegy

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost technického myšlení
  • pracovitost, spolehlivost, cílevědomost, schopnost dotahovat úkoly do konce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou zkušenosti v oblasti obchodu nebo stavebnictví
  • výhodou znalost angličtiny, případně dalšího jazyka

Co nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti orientované na export
  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 13. plat
  • až 5 dnů placeného volna ročně navíc
  • podpora vzdělávání, benefitní karta Edenred, pravidelné firemní akce a mnoho dalšího

Jak to u nás vypadá