Operátor/ka práškové lakovny

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme ŽALUZIE NEVA s.r.o., ryze česká společnost z Kralic na Hané, která vyrábí světové žaluzie. Ty se nám daří vyvážet do 40 zemí po celém světě, v našem oboru patříme mezi evropskou špičku.

Co Vás čeká:

Operátor lakovny připravuje materiál před a po lakování a provádí související manipulaci s nalakovaným materiálem tak, aby byl zajištěný bezproblémový chod výroby v požadované kvalitě a čase. Pozice obnáší především tyto činnosti:

  • navěšování materiálu a jeho příprava k lakování
  • kontrola materiálu před a po lakování
  • svěšování materiálu po lakování
  • čištění dílů

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu (dvousměnný provoz 6:00–14:00, 14:00–22:00)
  • fyzickou zdatnost

Co nabízíme:

  • férové mzdové podmínky 120–150 Kč/hod. dle výkonnosti
  • zázemí silné a stabilní společnosti orientované na export
  • Free days (až 5 dnů volna ročně navíc)
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 13. plat
  • benefitní karta Edenred
  • pravidelné firemní akce

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám pozvat pomocí tlačítka „Mám zájem o pozici“ nebo emailem  na personální oddělení: kariera@neva.eu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis.

Kontakt:
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Háj 370
798 12 Kralice na Hané

Anna Navrátilová
personalistka
+420 588 003 565

Jak to u nás vypadá