Elektroúdržbář

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme ŽALUZIE NEVA s.r.o., ryze česká společnost z Kralic na Hané, která vyrábí světové žaluzie. Ty se nám daří vyvážet do 40 zemí po celém světě, v našem oboru patříme mezi evropskou špičku. Nabízíme jen vysoce kvalitní výrobky a je pro nás typický individuální přístup k zákazníkům, týmová spolupráce a otevřená komunikace. Neustále se rozvíjíme a rosteme, proto do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zkušenostmi v oboru elektroúdržby.

Co Vás čeká:

Protože neustále investujeme do výroby a její automatizace, hledáme zkušeného a pečlivého kolegu, který bude opravovat a udržovat naše stroje vyrobené na zakázku. Hlavní náplní vaší práce bude provádění pravidelných kontrol strojů a elektrických zařízení, jejich opravy a údržba. V neposlední řadě budete mít na starost péči o elektrotechnické vybavení budov. Dále vás čeká:

  • opravování elektrického nářadí a instalace dalšího elektro zařízení
  • spolupráce při výběru náhradních dílů
  • evidence technických dat o výsledcích práce i pravidelné měsíční zápisy
  • budete zastávat pozici osoby zodpovědné za některá vyhrazená technická zařízení
  • drobné zámečnické práce

Co od Vás očekáváme:

Mezi vaše přednosti by měla patřit manuální zručnost a pečlivost. Protože budete denně přicházet do styku s nejrůznějšími stroji, uvítáme, pokud budete umět číst ve výkresové dokumentaci a budete mít zkušenosti se svařováním. Aby se vám u nás dobře pracovalo, měli byste mít:

  • vzdělání SOU, nebo SŠ elektro
  • praxi ve výrobním provozu
  • platnou vyhláška 50/1978 Sb. min. § 6
  • zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu po zaškolení (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00)

Co nabízíme:

Oceníme dobře odvedenou práci a kromě příjemného kolektivu nabízíme veškerý komfort a zázemí velmi stabilní rodinné firmy orientované na kvalitu. Najdete u nás také:

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na vašich zkušenostech
  • klimatizované pracovní prostředí
  • až 5 dnů volna ročně navíc
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • roční bonus (tzv.13. plat)
  • příspěvek na zdraví, sport a kulturu
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • pravidelné firemní akce

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám ozvat pomocí tlačítka „Mám zájem o pozici“ nebo emailem  na personální oddělení: kariera@neva.eu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis.

Kontakt:
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Háj 370
798 12 Kralice na Hané

Petra Rozsypalová
HR Manager
petra.rozsypalova@neva.eu
+420 605 581 897

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o., IČO: 26301270, Háj 370, Kralice na Hané, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Jak to u nás vypadá