Dispečer dopravy

Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Pracoviště: Kralice na Hané

Jsme NEVA, český výrobce venkovního stínění s 30letou tradicí. Specializujeme se na venkovní žaluzie a látkové rolety, které kromě Česka dodáváme také například do Norska, Japonska, Izraele, Austrálie a dalších 39 zemí světa.

Našim zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí, a to jak ve výrobě, tak v kancelářích. I když je nás ve firmě už přes 150, tak se stále snažíme udržovat atmosféru rodinné firmy.

Právě rozšiřujeme naše oddělení dopravy a hledáme zkušeného dispečera nebo dispečerku.

Co vás čeká?

Různorodá práce a fajn prostředí. Jsme výrobní firma, která své produkty dodává do celého světa. Mezi naše klíčové exportní trhy patří Německo, Rakousko a Švýcarsko, dopravu ale zařizujeme například i do Jihoafrické republiky, Izraele nebo Japonska. Mezi vaše hlavní povinnosti bude patřit:

  • organizace dopravy a plánování rozvozových tras s ohledem na hospodárnost přeprav
  • jednání s dopravci
  • organizace a řízení práce řidičů
  • správa vozového parku
  • řízení a kontrola přeprav v reálném čase
  • vedení, kontrola a vyhodnocování příslušné dokumentace
  • koordinace činností s obchodním oddělením a výrobou
  • kalkulace cen přepravy

Co od vás očekáváme?

Komunikace a otevřenost jsou vlastnosti, které jsou pro nás klíčové. Naši odběratelé a obchodní partneři jsou ze všech koutů světa a cizí jazyk je tak opravdu nezbytností. Měli byste mít:

  • praxi v oboru mezinárodní dopravy
  • znalost pracovního režimu řidičů
  • výborné komunikační schopnosti
  • aktivní znalost německého jazyka, angličtina nebo francouzština výhodou
  • samostatnost a zodpovědnost, flexibilita
  • analytické myšlení
  • odolnost vůči stresu
  • znalost práce na počítači (Outlook, Teams, Office)
  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám na oplátku slibujeme my?

Uvědomujeme si, že úspěch naší firmy je přímo závislý na našich zaměstnancích. Proto v NEVĚ budujeme moderní pracovní prostředí s rodinnou a přátelskou atmosférou.

  • zázemí silné a stabilní společnosti orientované na export
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 13. plat
  • až 5 dnů placeného volna ročně navíc
  • dotované stravování, káva na pracovišti zdarma
  • podpora vzdělávání, benefitní karta Edenred, pravidelné firemní akce a mnoho dalšího

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám ozvat pomocí tlačítka „Mám zájem o pozici“ nebo emailem  na personální oddělení: kariera@neva.eu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis.

Kontakt:
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Háj 370
798 12 Kralice na Hané

Anna Navrátilová
personalistka
+420 588 003 565

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o., IČO: 26301270, Háj 370, Kralice na Hané, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Jak to u nás vypadá